Jump to content

Cz | En | De | Ru | Pl | Bg | Ro | Es | Fr | Sk | Hu | Sr

Filamos – urządzenia górnicze i budowlane

 
Maszyna do natrysku betonu (torkretnica) TTS-600 Wrzecionowa pompa tłocząca i tynkarska CA 40 COM-F mieszarka przeciwbieżną

Torkretnice

Seria SSB 14 / SSB 24

Torkretnica SSB-14 COM

Maszyny do natrysku betonu serii SSB 14 i SSB 24 (torkretnice) przeznaczone są do natrysku mieszanek betonowych betonu zwykłego i ognioodpornego tzw. metodą suchą. Maszyny te działają na zasadzie ukośnie ułożonego jednostronnego bębna dozującego, który umożliwia otrzymanie idealnej relacji między mobilnością urządzenia a jego wydajnością. Teoretyczna wydajność rzędu 0,5 – 6 m3/godz.

Więcej informacji serii SSB 14 / SSB 24.

Seria SSB 05

Torkretnica serii SSB 05 jest przeznaczona do natrysku mieszanek betonu zwykłego i ognioodpornego metodą suchą i mokrą. Ta maszyna działa na zasadzie stale dozującego bębna (rotora). Torkretnica SSB 05 osiąga teoretyczną wydajność rzędu 0,5 – 7,1 m3/h i jest przeznaczona do mniejszych i średnich prac.

Więcej informacji o serii SSB 05.

Seria SSB 02

Maszyna do natrysku betonu SSB 02 działa na zasadzie ciągle obracającego się bębna dozującego. Jest przeznaczona do natrysku mieszanek betonowych i betonu ogniotrwałego tzw. metodą na sucho i mokro, co umożliwia jego zastosowanie dla wszelkiego typu prac torkretowych. Teoretyczna wydajność rzędu 2 – 16 m3/godz.

Więcej informacji o serii SSB 02.

Seria TTS

Torkretnica TTS-400

Torkretnice z serii „TTS“ (torkretnica ciśnieniowa) przeznaczone są do natrysku mieszanek betonowych i betonu ogniotrwałego tzw. metodą na sucho, przy czym do zwilżenia przenoszonej mieszanki dochodzi dopiero w chwili jej natrysku. Wykorzystywane są zwłaszcza w przemyśle hutniczym i odlewniczym, do natrysku mieszankami torkretującymi wymurówek w piecach stalowniczych, kadziach odlewniczych, kotłach, bateriach koksowniczych i innych agregatach. Ich specjalna konstrukcja zapewnia możliwość przeprowadzania natrysku zarówno na ciepło, jak i na zimno.

Szczegółowe informacje na temat serii TTS.

Dodatkowe wyposażenie

Pojazd kontenerowy ZV-01 / Przenośnik taśmowy PD-01

Pojazd kontenerowy ZV-01 / Przenośnik taśmowy PD-01

Pojazd kontenerowy ZV-01 przeznaczony jest do transportu przygotowanej suchej mieszanki betonowej na miejsce natrysku betonu.
Torkretnica SSB 24 możne zostać wyposażona w przenośnik taśmowy, przeznaczony do zmechanizowanego napełniania leja wsypowego maszyny wymieszaną sucha mieszanką betonową.

Więcej informacji o pojeździe kontenerowym i przenośniku taśmowym.

Regulator ciśnienia wody RTV 1

Regulator ciśnienia wody RTV 1

Regulator ciśnienia wody „RTV 1“ jest przeznaczony do regulacji ciśnienia cieczy (wody) doprowadzanej do natryskowej dyszy maszyny przy natrysku mieszanek betonu zwykłego i ognioodpornego typu SSB.

Więcej informacji o regulatorze ciśnienia wody.

Pompa dozująca DC 200

Pompa dozująca serii „DC“ jest używana do dawkowania płynnych domieszek do strumienia betonu przy korzystaniu z technologii natrysku betonu metodą suchą lub mokrą.

Więcej informacji o pompie dozującej serii DC.