Jump to content

Cz | En | De | Ru | Pl | Bg | Ro | Es | Fr | Sk | Hu | Sr

Filamos – urządzenia górnicze i budowlane

 
Maszyna do natrysku betonu (torkretnica) TTS-300 Maszyna do natrysku betonu (torkretnica) SSB 14.1 COM-A M2 (elektromotor/pevný rám) Mieszarka przeciwbieżna M 400 H

Pompy tłokowe iniekcyjne – seria IC

Pompa tłocząca IC100

IC 100Pompa tłocząca IC 100 służy do tłoczenia zawiesin cementowych i bentonitowych w celu specjalistycznego uszczelniania ścian fundamentowych (uszczelnianie mikropali, kotwi, gruntu pod fundamenty, wtryskiwanie wypełniaczy), w budownictwie podziemnym oraz w stabilizacji konstrukcji betonowych (tłoczenie uszczelnienia betonu i muru). Maksymalne ciśnienie tłoczenia pompy wynosi 7,5 MPa, maksymalna przepustowość 75 l/min.

Więcej szczegółów na temat pompy tłoczącej IC 100.

Pompa tłocząca IC120

IC_120_mod_170x247Pompa tłocząca IC 120 służy do tłoczenia zawiesin cementowych i bentonitowych w celu specjalistycznego uszczelniania ścian fundamentowych (uszczelnianie mikropali, kotwi, gruntu pod fundamenty, wtryskiwanie wypełniaczy), w budownictwie podziemnym oraz w stabilizacji konstrukcji betonowych (tłoczenie uszczelnienia betonu i muru). Maksymalne ciśnienie tłoczenia pompy wynosi 10 MPa, maksymalna przepustowość 51 l/min.

Więcej szczegółów na temat pompy tłoczącej IC 120.

Zespół tłoczący IC-1 / IC-2

Zespół tłoczący IC składa się z pompy tłoczącej IC 100 lub IC 120, mieszarki aktywacyjnej AM 200 i mieszarki dodatkowej DM 200. Wszystkie urządzenia umieszczono na wspólnej ramie. Urządzenia zostają podłączone do zasilania przez tablicę rozdzielczą z gniazdem 63A. Każde urządzenie można z łatwością zdemontować z ramy i korzystać z niego oddzielnie.

Szczegółowy widok zespołu IC-1 a IC-2.

Dodatkowe urządzenia do pomp tłoczących z serii IC

Koloidalna mieszarka aktywacyjna AM 200

Koloidalna mieszarka aktywacyjna AM 200 jest przeznaczona do przygotowywania wysokiej jakości zawiesiny cementowej lub iłowo-cementowej do wtryskiwania podczas specjalistycznego przygotowywania fundamentów budynków, do stabilizacji betonowych konstrukcji itp. Poszczególne składniki mieszanin zostają aktywowane przez mieszanie wsadu w obiegowej pompie odśrodkowej. Mieszarki aktywacyjnej można używać oddzielnie lub w ramach zespołu tłoczącego IC-1 lub IC-2, złożonego z mieszarki dodatkowej i tłokowej pompy tłoczącej z serii IC.

Szczegółowe informacje na temat koloidalnej mieszarki aktywacyjnej AM 200.

Dodatkowa mieszarka DM 200

DM_200_webDodatkowa mieszarka DM 200 służy jako zasobnik zawiesiny przed jej użyciem w pompie tłoczącej. Po przygotowaniu mieszanki w mieszarce aktywacyjnej mieszanina przez ciągłe mieszanie jest tu utrzymywana w stanie niezbędnym do wtryskiwania.

Szczegółowe informacje o dodatkowej mieszarce DM 200.